fbpx

Tellimine ja maksmine

TELLIMINE

Tellimuse vormistamine
Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige  “Lisa ostukorvi”. Ostukorvis “Vaata korvi” lehel saate muuta kauba kogust, märkides sobiva koguse. Muutuste salvestamiseks vajutage nuppu “Uuenda ostukorv”. Kui soovite ostukorvi täiendada, vajutage nuppu “Jätkan ostlemist”.
Tellima asumiseks klikkige “Ostukorvis” lingile “Vormista ost”.

  1. TARNE
    Sisestage täpne tarneaadress, e-mail ja kontakttelefon. Kui tarnemeetod on valitud, vajutage “Järgmine”.
  2. ÜLEVAADE JA MAKSMINE
    Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid paremas tulbas “Tellimuse ülevaade” ning valige makseviis, vajutades sobivale lingile ning seejärel “Vormista ost”.

Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimuse täitmise tähtaeg on 1-7 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba tellimusele järgneva 3 tööpäeva jooksul. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel hiljemalt nelja  tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Nädalavahetusel esitatud tellimused käsitletakse uue nädala esimesel tööpäeval.

MAKSMINE

Kui te olete lisanud soovitud tooted ostukorvi, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid  “Tellimuse ülevaade” alt ja valige sobiv makseviis.

  • Kauba eest on võimalik tasuda pangaülekande teel –  valides “Tasun arvega” . Märkige selgitusse tellimuse number. Ettemaks tuleb tasuda vähemalt 50% ulatuses. Sellkohase arve saadame teile hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul.
  • Kauba eest on võimalik tasuda pangalingiga. Valige sobiv pank ning  seejärel klikkige “Vormista ost”. Palume kasutada tellimusel märgitud VIITENUMBRIT. Kui olete internetipangas makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”.
  • Kauba eest on võimalik tasuda järelmaksuga. Pakume Slice järelmaksu. 
  • Müügiarve saadetakse teile e-mailile.

NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole Tellimuse eest tasunud 5 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Liitu Reliisa Mööbel uudiskirjaga

et saaksime sulle saata kasulikke artikleid
ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus