fbpx

Softcare kaitsevahend sisustuskangale ja vaipadele (500ml)

15.60

Suurepärane kaitsevahend sisustuskangale ja vaipadele.
Lihtne kasutada, kaitse ca 2-3 aastat.
Tarneaeg pakiautomaati 2-3 päeva.

Laost otsas

Softcare kaitsevahend sisustuskangale ja vaipadele (500ml) on suurepärane kaitsevahend. Vahend moodustab kangakiudude ümber molekulaarkaitsekihi, mille tulemusel ei võta kangas mustust ja niiskust nii kergelt sisse. Kanga tekstuur, välimus, värv ega õhu läbilaskvus ei muutu.

Toode ei sisalda PFOS ja PFOA ühendeid.

Softcare kaitsevahend sisustuskangale ja vaipadele (500ml) sobib kõikidele kangatüüpidele, alates paksudest polsterduskangastest kuni õhukeste siidkangasteni.

Kui sa soetad omale uue mööbli, pihusta koheselt diivanid ja tugitoolid kaitsevahendiga üle. Kui tegemist on vana mööbliesemega, peab jälgima, et pinnal ei oleks nähtavat mustust ning et pind oleks eelnevalt puhastatud. Parimaks tulemuseks kasuta sama sarja puhastusvahendit Softcare puhastusvahend sisustuskangale ja vaipadele.
Kui sa soovid kaitsevahendit vaibale pihustada, puhasta vaip eelnevalt tolmuimejaga.

Kasutamine:

Enne kasutamist raputa pudelit korralikult. Pihusta kaitsevahendit 15 cm kõrguselt pinnale nii, et pind oleks ühtaselt niiske või märg, mitte läbimärg. Kui mõni koht saab rohkem märjaks ja jätab heledama laigu, tuleb vahendit jagada laiemale alale, niisutades seda kohta alguses uuesti vahendit piserdades ning siis näiteks pehme rätikuga kergelt laiali hõõrudes. Kui sa kardad õrnema materjali reaktsiooni, katseta vahendi toimet kõigepealt serva all või mõnes muus varjatumas kohas! Lase kuivada hästiventileeritavas kohas vähemalt 2 tundi.

Kui palju vahendit kulub?

Ühest pudelist piisab 5-7 m2, st 5-kohalise diivani pinnale
Max 1 dl / m2 kohta paksule mööbliriidele
Max 1,5 dl / m2 kohta paksule narmasvaibale

Kui kaua kestab kaitse?

Tavalises kasutuses peab kaitse vastu ca 2-3 aastat. Proovi kaitse olemasolu veetilgaga. Kui veetilk jääb kangale püsima (kohe ei imendu), on kaitsekiht olemas.

Kaitsevahendi kasutamine on ohutu ja ei tekita allergiaid või muid riske tervisele. Pihustamise ajal võiksid siiski aknad lahti olla või ventilatsioon tugevama astme peale keeratud. Ära pihusta vahendit lahtise tule lähedal ning ära suitseta pihustamise ajal (toode on tuleohtlik). Lapsed ja koduloomad võiksid viibida pihustamise ajal teises ruumis. Pärast lahusti aurustumist ei põhjusta töödeldud pind mingit riski tervisele ega muutu materjali käitumine, näiteks tekstiili tuleohutus ei muutu.

Vaata videot, kuidas Softcare kaitsevahend sinu mööblikangal toimib SIIT

Toode on pakendatud aerosoolivabasse taaskasutatavasse 500ml plastpudelisse, mida saab tühjana põletada või segajäätmetena ringlusesse võtta.

Ei sobi kunstnahale ega plastile

 

Tellimine:

Saadame toote Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-3 päeva jooksul.

 

Liitu Reliisa Mööbel uudiskirjaga

et saaksime sulle saata kasulikke artikleid
ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus

Saada päring