Softcare kaitsevahend kangale ja vaipadele (500ml)

14.00

Suurepärane kaitsevahend sisustuskangale ja vaipadele.
Lihtne kasutada, kaitse ca 2 aastat.
Tarneaeg pakiautomaati 2-3 päeva.

Kategooria:

Softcare Furniture Protector (500 ml) on suurepärane kaitsevahend igasugusele sisustuskangale ja vaipadele. Vahend moodustab kanga pinnale kaitsekihi, mille tulemusel ei võta kangas mustust ja niiskust nii kergelt sisse.
Kui sa soetad omale uue mööbli, pihusta koheselt diivanid ja tugitoolid kaitsevahendiga üle. Kui tegemist on vana mööbliesemega, peab jälgima, et pinnal ei oleks nähtavat mustust ning et pind oleks eelnevalt puhastatud.
Kui sa soovid kaitsevahendit vaibale pihustada, puhasta vaip eelnevalt tolmuimejaga.

Kasutamine:
Enne kasutamist raputa pudelit korralikult. Pihusta kaitsevahendit 15 cm kõrguselt pinnale nii, et pind oleks ühtaselt niiske või märg, mitte läbimärg. Kui mõni koht saab rohkem märjaks ja jätab heledama laigu, tuleb vahendit jagada laiemale alale, niisutades seda kohta alguses uuesti vahendit piserdades ning siis näiteks pehme rätikuga kergelt laiali hõõrudes. Kui sa kardad õrnema materjali reaktsiooni, katseta vahendi toimet kõigepealt serva all või mõnes muus varjatumas kohas!

Kui palju vahendit kulub?
Max 1 dl / m2 kohta paksule mööbliriidele
Max 1,5 dl / m2 kohta paksule narmasvaibale

Kui kaua kestab kaitse?
Tavalises kasutuses peab kaitse vastu ca 2 aastat. Proovi kaitse olemasolu veetilgaga. Kui veetilk jääb kangale püsima (kohe ei imendu), on kaitsekiht olemas.

Kaitsevahendi kasutamine on ohutu ja ei tekita allergiaid või muid riske tervisele. Pihustamise ajal võiksid siiski aknad lahti olla või ventilatsioon tugevama astme peale keeratud. Ära pihusta vahendit lahtise tule lähedal ning ära suitseta pihustamise ajal. Lapsed ja koduloomad võiksid viibida pihustamise ajal teises ruumis. Pärast lahusti aurustumist ei põhjusta töödeldud pind mingit riski tervisele ega muutu materjali käitumine, näiteks tekstiili tuleohutus ei muutu.

Vaata videot, kuidas Softcare kaitsevahend sinu mööblikangal toimib SIIT

Tellimine:
Saadame toote Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-3 päeva jooksul.