fbpx

Diivanid igapäevaseks magamiseks

Diivanid igapäevaseks magamiseks

Mida peaksid silmas pidama, kui sa soovid diivanit igapäevaseks magamiseks.

Diivanil peab olema HR-poroloon (mitte RP poroloon). HR-poroloon on kõrge vastupidavusega.

Põhiline erinevus tavalise ja kõrgekvaliteedilise porolooni vahel on porolooni tootmisel kasutatavates kemikaalides. HR porolooni tootmisel kasutatakse kõrgema kvaliteediga kemikaale, mis tagavad poroloonile parema elastsuse ja pikema eluea.

HR poroloon sobib raskema kaaluga inimestele. HR poroloon on küll kallim, kui RP-poroloon, kuid see investeering tasub kindlasti ära. Diivani eluiga on pikem (võid julgelt korrutada 2-ga, võrreldes RP-porolooniga) ja diivan säilitab oma vormi. Poroloonide tehniliste andmete kohta loe SIIT

Vali diivanile kõrgema kategooria kangas

Müüja oskab sulle kindlasti soovitada vastupidavamaid kangaid, mis on tugevama tekstuuriga ja peavad hõõrdumisele vastu. Pööra sellele kindlasti ise tähelepanu ja lase endale näidata kõiki võimalikke variante!

Igapäevasel magamisel kasuta kindlasti kattemadratsit

Kattemadratsi kasutamisel kaitsed oma diivanikangast kulumise eest ning sinu diivan säilitab kauem oma välimuse ja vormi. Samuti on sul endal palju mugavam magada ning selg ei väsi ära. Kattemadratsi saab hommikul kokku rullida ja pesukasti peitu panna.

Palun ära pane diivanile katteid peale

Vana tarkus ütleb, et kui panen diivanile katte/fliisi peale, siis diivani kangas säilib kauem. See ei pruugi sugugi tõsi olla. Kui sa paned diivanile katte peale, siis kangaste omavahelisel hõõrdumisel võib diivanikangas topiliseks muutuda ja see pole enam ilus.

 

Diivanid igapäevaseks magamiseks on keeruline teema, kuid kui veidike kodutööd teha, siis leiab sobiva diivani kindlasti.

Liitu Reliisa Mööbel uudiskirjaga

et saaksime sulle saata kasulikke artikleid
ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus