fbpx

Diivan ja lapsed – kuidas valida kangatoon

Diivvan ja lapsedPaljud lastega pered tulevad diivanit ostma ning ütlevad, et me soovime tumedamat diivanit, siis ei paista mustus välja. Eks me kõik ju teame, et kui lapsed on veel väikesed, siis diivanil süüakse jäätist, kohupiima, jogurtit jne. – kõike!

 

Mis tooni kangas valida?

Siinkohal peaks diivani ostu juures kindlasti läbi mõtlema selle, mis sorti toiduaineid diivanil kõige rohkem süüakse. Kas jogurti ja jäätiselaadseid toiduaineid või tumedamaid toiduaineid. Vastavalt sellele tuleks valida diivani kangatoon. 

Alati ei ole parimaks valikuks tume kangas, sest jogurtilaadsed plekid paistavad tumeda kanga pealt kohe välja, samas heleda kanga pealt mitte nii väga. 
Lapsed armastavad diivanipatjadest põrandale torne ehitada ja siis nende otsas ise hullata. Kui põrandal peaks olema mingitki tolmu (seda on alati ja igalpool), siis tumedama kanga puhul jääb see diivanipatjadel näha, heledama puhul mitte.

Samuti peaks kangatooni läbi mõtlema siis, kui teil on koduloom. Kui ta on heleda karvaga, siis soetada pigem heleda kangaga diivan, sest tumeda pealt paistavad heledad karvad kohe välja. Ja kui on tumeda karvaga loom, siis valida tume kangas.

Sellist selgitustööd tehes on 60% klientidest oma kangatooni muutnud. Nad on oma kodused harjumused põhjalikult läbi analüüsinud ning teinud parima valiku!

Diivan ja lapsed – kuidas valida kangatoon …. head mõtlemist!

 

Liitu Reliisa Mööbel uudiskirjaga

et saaksime sulle saata kasulikke artikleid
ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 1-2 korda kuus